SASZETKI

SASZETKI

Saszetka CHEST PACK  

Najmniejsza z saszetek z gamy, do przechowywania niezbędnych rzeczy osobistych. Lekko usztywniona, z dwoma suwakami dla łatwego dostępu. Otwór umożliwiający szybki odpływ wody. Smycz gumowa i uchwyt do kluczy. Można zamontować do każdego paska, mocowana za pomocą dwóch mocnych rzepów. Pasuje do wszystkich kamizelek Deckvest 2015. Idealna do noszenia niezbędnych rzeczy takich jak: nóż, PLB, wodoodporny notes, aparat, telefon, przekąsk.

Wymiary: wysokość: 16 cm, głębokość 60 cm zwężana, szerokość 16 cm

CENA DETAL : 65 zł

Saszetka BELT PACK  

Średnia saszetka, idealna do przechowywania niezbędnych rzeczy osobistych. Lekko usztywniona, z dwoma suwakami dla łatwego dostępu. Otwór umożliwiający szybki odpływ wody. Przezroczysta górna klapa saszetki. Smycz gumowa i uchwyt do kluczy. Pasuje do każdego paska, mocowana za pomocą dwóch mocnych rzepów. Idealna do noszenia niezbędnych rzeczy takich jak: nóż, PLB, wodoodporny notes, aparat, telefon, przekąski.

Wymiary: wysokość 8 cm, głębokość 6 cm, długość 20 cm

CENA DETAL : 65 zł

 

Saszetka SIDE PACK  

Średnia saszetka, idealna do przechowywania niezbędnych rzeczy osobistych. Lekko usztywniona, z dwoma suwakami dla łatwego dostępu. Otwór umożliwiający szybki odpływ wody. Dodatkowa kieszeń zabezpieczona na bidon 380 ml (dołączony w zestawie). Przezroczysta górna klapa saszetki. Smycz gumowa i uchwyt do kluczy. Pasuje do każdego paska, mocowana za pomocą dwóch mocnych rzepów. Wszyty pasek odblaskowy. Idealna do noszenia niezbędnych rzeczy takich jak: nóż, PLB, wodoodporny notes, aparat wodoodporny, telefon, przekąski.

Wymiary: wysokość 18 cm zwężająca się do 12 cm, głębokość 8 cm, długość 22 cm

CENA DETAL : 100 zł

Plecak Spinlock

  • Pojemność 27 litrów
  • Bardzo lekki
  • Łatwy dostęp do kieszeni, dwa suwaki, otwierany od góry
  • Kieszeń na butelkę/bidon
  • Kieszeń na laptopa
  • Etykieta do wpisania danych właściciela

CENA DETAL : 250 zł